Pierwsze urodziny – trochę statystyk

Równo rok temu pojawił się na naszym blogu pierwszy wpis. Od tego czasu było ponad 8.300 wejść na stronę. Jak dla mnie – bomba.

W ciągu tego roku udało mi się wstawić 60 wpisów. Jednocześnie blog przeszedł lekki lifting i nieco się zmienił. Chyba na lepsze.

Dziś w prezencie urodzinowym dla czytelników blogu moneta przecudnej urody – trzykrucierzówka Zygmunta III Wazy z 1616 roku. (Trzeba będzie niedługo napisać o niej coś więcej.)

dsc_0060dsc_0063

3 krucierze Zygmunt Waza, Kraków 1616

4 przemyślenia nt. „Pierwsze urodziny – trochę statystyk

 1. Gratulacje z powodu pierwszej rocznicy. Niewielu bloggerów ma w sobie tyle pasji i dobrej ogranizacji, że by świętowac taki jubileusz…
  Mam przyjemność czytać tego bloga regularnie od początku i doceniam szeroką wiedzę, zamiłowanie do historii, do regionu i monet oraz ciekawy styl pisania.
  Życzę żeby sie Panu nie znudziło, żeby ogień pasji nie przygasł i aby w dalszym ciagu znajdował Pan radość z dzielenia się nią z nami na blogu.
  A jako odbiorca, to życze „sobie” żebyśmy doczekali sie kolejnych rocznic 🙂

 2. Gratuluję pierwszej rocznicy !
  Fajny blog i fajnie się czyta, czasami jest mi przykro gdy wchodzę na niego a tu od wczoraj nic się nie zmieniło (nie przybyło nowych wpisów) 🙂
  Jest super a nawet wyśmienicie !
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *